Lider Yatak Odaları

lider-yatak-odasi-modelleri (8)

Mobilya sektöründe belirli bir yere sahip İder mobilya mükemmel tasarımları ile sizlere yatak odası modellerini sunuyor. Yenilikçi tasarımları ile sizleri hayran bırakacak bu yatak odası takımlarına mutlaka incelemenizi öneririm.

İder yatak odası modelleri hayalinizdeki yatak odası modellerini çok rahat bulmanızı sağlamakta. Yatak odalarımız bizim için en özel mekanlarımızdandır. Günün stresini attığımız ve sağlıklı bir uykunun başlangıcıdır. Bu yüzden yatak odası modelimizi seçerken konforlu , rahat , kaliteli ve şık olmasına özen göstermelisiniz.

İder mobilya size bu imkanların hepsini ürettiği yatak odaı takımı modelerinde sunmakta.  İder Mobilya, şık tasarımlarının yanında uygun fiyatları ile de dikkatlerden kaçmıyor.  İder yatak odası takımı modelleri  Atlantis, Demre, Erine, Kalinda, Kanyon, Myra, Pedesa, Side, Sidyma, Venessa ve Venüs koleksiyonlarından oluşmakta. Bu yatak odası fiyatları 1500 tl den 6000 tl arasında modeline göre değişim gösteriyor.

Biribirinden farklı modellerde kendi tarzını yansıtan İder mobilya da göz kamaştırıcı yatak odası modellerini görünce bir modele anın da sahip olmak isteyeceksiniz. Yatak odalarınız da rahtlığı yakalamk isterseniz doğru adres sizler için İder markası olmalıdır.

Mobilya sektöründe 25 yıllık bir tecrübeye sahip İder mobilya kendini çok iyi kanıtlamış bir firmadır. Özellikle modern yatak odası takımı  arıyorsanız modern stili İder mobilya da çok rahat bulabilirsiniz. İder mobilyanın asos adını taşıyan bu modeli koyu renk te yatak odası takımı arayanlar için çok ideal bir model olarak karşımıza çıkıyor. Koyu renk ve açık renklerle tasarlanmış yatak odası modelleri de bir tasarım harikası diyebiliriz.

İder yatak odası tasarımlarında sade ve zarif çizgilere sahip yatak odası takımları ile sağlıklı bir uyku yaşarken gözlerinizi sabah açtığını da İderin mobilyalarındaki şıklığı ile çok mutlu olacaksınız. Evinizin dekorasyonunua ayrı bir hava ve şıklık yansıtacak İder yatak odaı modellerini kesinlikle görmeden sakın yatak odası seçiminizi yapmamalısınız.

Lider Yatak Odaları ResimleriYorum Yaz

+ 52 = 58