Majör Takımlar

major-takimlar (10)

Son zamanlarda majör takımlar ile dikkatleri üzerine toplayarak trendleri yakalayan herkesi peşinde koşturan tavrı ile modern tasarımları herkese sundu. bu modern tasarımlarda iki üçlü ve iki tekli koltuklardan oluşan majör koltuk takımları modern yapısı yanında soft renkleri ve altını açarak yatak olarak kullanabileceğiniz gibi hem üçlü hem de tekli kısmın altını depo olarak da kullanabilirsiniz. Hem yatak hem depo olarak kullanılan majör takımlarının kullanışlılığı ve fonksiyonel yapısı kadar dinamik özelliğini görünce almadan gidemeyeceksiniz.

Hatta kanepeden daha çok fonksiyonel yapısı ile dikkatleri üzerine toplayan majör takımlar tek hareket ile  arka kısmını yatırarak yatak haline gelecek kumaşının veya deri döşemesinin harika işlevliği ile buluşarak sizlere sunuyoruz. Bu güzelliğine minderlerle renklendirilen ve ferforje tasarımı ile rustik tarzda hava yaratılarak değişik bir tarzda işlenmiştir.

Majör koltuk takımlarında metal aksanın kullanışı deri ile bütünleşen metal kısımlı kol dayama bölümleri ve döşemenin  bir o kadar kaliteli olması hepsi ve bütün özellikleri burada bulabilirsiniz.

Yüksek ayakları ile ve hafif olan özelliği ile altına kaçan eşyayı kolayca alabilir, hatta temizlik esnasında kolayca çekip temizleyebileceğiniz özellikte tasarlanan bu majör takımlar ile hayatınız değişecektir.

major-takimlar (4)

majör takımlar, koltuk takımları, salon takımları, oturma odası, yeni sezon kotluk takımları

Yorum Yaz

− 1 = 2