Merinos Yemek Odası Takımları

merinos-yemek-odalari (13)

Evlerin en gösterişli köşelerinden biri olan yemek odaları şimdi merinos şıklığıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Merinos yemek odası modelleri bu sezon oldukça iddialı ve bir o kadar da gösterişli tarzıyla karşımıza çıktı. Yenilikçi tarzını yemek odası tasarımlarına da yansıtan merinosun yeni kullandığı renkler de çok ilgi çekiyor. 2015 merinos yemek odası modelleri ile misafirlerinizi en şık sofralarda ağırlayacak, iddialı bir etki bırakacaksınız.

Seçkin çizgileriyle kimi zaman modern kimi zaman da nostaljik bir ambiyans yaratan merinos yemek odası modelleri şimdi çok daha iddialı. Beyaz rengin hakimiyetiyle tasarlanan mobilyalar kahverengi ve daha farklı renk detaylarıyla diğer parçalara uyumu da yakalamaya çalışıyor. Bu nedenle evlerinizde en çok tercih edeceğiniz parçalardan biri olan merinos yemek odası modelleri 2015 yılında yeni evlenecek olanlara da hitap edebilmekte.

Beyaz sandalyeleri ve beyaz büfesiyle tıpkı bir gelin odasını andıran merinos prestij yemek odası modelleri pek çok detayıyla göz doldurdu. Yemek odalarına eklenen tv üniteleri de önemli bir tamamlayıcı parça olarak beyaz renkle tasarlanmış. Klasik ve nostaljik bir görünüme sahip olan merinos country yemek odası modelleri ise daha lüks ve detaylı olarak tasarlanmış. Yine beyaz rengin hakim olduğu tasarımda oymalı işlemeler göz kamaştırıyor.

Pek çok detayı ve inceliği aynı modelde bir araya getirebilen merinos yemek odası modelleri hem sunduğu seçeneklerle hem de renk seçenekleriyle aradığınızı bulabileceğiniz bir koleksiyon sunuyor. Yeni evleneceklerin çok beğendiği bir tasarım olan merinos alyans yemek odası modelleri ise daha romantik bir model ve yeni gelinlere hitap ediyor. Zarif işlemeleriyle birlikte romantik dokunuşları gözler önüne seren modelin görünümü odanızı ferah ve konforlu bir şekle sokacak.

Tüm mobilya ve ev tekstili seçenekleriyle evinizi güzelleştiren merinos yemek odası modelleri koleksiyonuyla da evinizin şıklığını tamamlayacak. Her geçen gün kendini yenileyerek birbirinden özel parçalarla zarif dokunuşlara imza atan merinos yemek odası modelleri fiyatları açısından da ilk seçeneklerden biri olabiliyor. 3000 liradan başlayan fiyatlarla karşımıza çıkan şık yemek odası takımları sunduğu taksit seçenekleriyle de sizlere kolaylık sağlıyor.

Merinos Yemek Odası Takımları Resimleri 

Yorum Yaz

+ 68 = 77