Mobilya modellerine göre ev dekorasyonu

Ailemizle birlikte yaşamımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz, huzur ve mutluluk bulduğumuz güvenli yaşam alanlarımız evlerimizdir. Bu yüzden kendimizi ifade edebileceğimiz, tarzımızı yansıtabileceğimiz bir ev dekorasyonu bizim için çok önemlidir. Her şeyin rastgele alındığı, insanı boğan renklerin kullanıldığı karışık düzenli bir evde huzuru da bulamayız. Ancak evimizde değiştirmemizin zor olduğu mobilyalar varsa bunları değiştirmeden de güzel bir dekorasyon yapabiliriz.

Elimizde bulunan mobilya modellerine göre ev dekorasyonu yapmak mümkündür ve çok şık dekorasyonlar ortaya çıkarılabilir. Mobilya modellerine göre halılar alınabilir. Bu modellere ve renklere uygun perdeler mobilyaları da tamamlayacaklardır. Duvara asacağımız şık tablolar mobilyaların da havasını değiştirecektir. Tablolar, vazolar, sehpalara ve büfelere yerleştirilen gümüş objeler bambaşka bir hava yaratacaktır.

Sandalyelerle uyumlu şık masa örtüleri, yemek masasının üstüne asılacak bir tablo çok farklı bir atmosfer yaratacaktır. Ayrıca salonlardaki çiçekler de doğal bir ortam yaratılmasını sağlayacaktır. Küçük dekorasyon ürünleri ile büyük mobilyalara istediğinizi tarzı verebilirsiniz. Dekorasyonda en önemli şey bütünün uyumunu yakalamaktır.

Mobilya modellerine göre ev dekorasyonu ResimleriYorum Yaz

− 2 = 2