Mobilya Ürünleri Ve Aksesuar Modelleri

aksesuar-modelleri (4)

Evinize mobilyalarınızı aldınız zevkinize göre dizayn ettiniz ama evinizde hala eksik bir şeyler var. Çünkü mobilyalarınız kadar önemli aksesuarları almadınız. Aksesuar olmadan evinize çok pahalı ve gösterişli mobilyalar alsanız bile evinizi tamamlayan en az mobilyalar kadar önemlidir aksesuarlar. Evinize mesela bir zigot sehpa alarak mobilyalarınızı hem tamamlamış hem de misafirlerinizi ağırladığınızda şık sehpalar kullanmış olacaksınız.

Bir orta sehpa alarak evinizin gösterişini biraz daha artırabilirsiniz. Hem tercih edeceğiniz orta sehpaya göre zigot sehpa kullanmadan da ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Ya da klasik sehpa modellerinde sıkıldıysanız çok orijinal sehpa modellerinin de var olduğunu fark edeceksiniz. Evinizi tamamlayacak ürünler arasında bir kitaplık da olabilir. Hem sevdiğiniz kitapları yanınızdan ayırmamış olacaksınız hem de evinizde bir aksesuar olarak kullanabileceksiniz.

Evinizi tamamlamaya ve güzelleştirmeye yarayan bir çok aksesuar var. Evinizde zevkinize uygun bir yere yerleştireceğiz bir yapay ya da gerçek yüksek boy bir çiçek de evinizin havasını değiştirecektir.

Yatak odanıza alacağınız bir şık koltuk, mobilyanızı tamamlayacak renkte ve modelde bir berjer gibi örnekleri saymak mümkün. Eviniz için en uygun aksesuarı bulmak artık sizlere kalmış.

aksesuar-modelleri (16)

aksesuar, aksesuar modelleri, mobilya modelleri, mobilya, modern aksesuar modelleri

Yorumlar

  1. Tasarım Yarışmaları 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

35 − 30 =