Mobilyalara Göre Ev Dekorasyonu

ev-dekorasyonlari (12)

Evlerimize aldığımız eşyalar çok önemlidir. Fakat aldığımız eşyalardan daha önemlisi ise bu eşyaları nasıl dekore edeceğimizdir. Evlerimizdeki odaların genişlikleri ve büyüklükleri aynı olmadığı için alacağımız eşyalar odalarımıza uygun genişlikte olmak zorunda.

Mobilya modellerinde oldukça fazla çeşit ve model var. Bu nedenle öncelikle nasıl bir oda istediğimizi kararlaştırmalıyız. Örneğin spor mu yoksa daha klasik çizgilerde bir oda mı istiyoruz? Bunun kararını verdikten sonra model seçeneklerini incelemeliyiz. Eğer istediğimiz klasik bir takım ise buna uygun modellere göz atmalıyız. Odamızın boyutuna uygun olan modellerden beğendiğimizi odamızın şekline uygun tarzda dizayn etmeliyiz. Duvar rengimize uygun mobilyalarla ve sevdiğimiz dekoratif aksesuarlarla odamızın dekorasyonuna şekil vermeliyiz.

Sevdiğimiz ve istediğimiz tarz spor bir mobilya ise daha renkli ve daha desenli şık ve kaliteli döşenmiş kumaşlara sahip mobilyalardan birini tercih etmeliyiz.

Odalarımız arasında ki renk geçişlerine dikkat ederek sevdiğimiz tonlarda ve modellerde ki mobilyaları evimi en uygun şekilde dizayn etmeliyiz. Her zevke ve her bütçeye uygun geniş yelpazesiyle sizlerde evinize ve zevkinize en uygun tercihleri yapabilirsiniz.

ev-dekorasyonlari (4)

Yorum Yaz

+ 58 = 67