Modern Ev Dekorasyonları

Frank 0. Sehry: Sınırsız Özgürlüğün Peşinde PostModemizm çağında muhalif olmak artık marifet bile sayılmıyor .Bu
gün muhaliflerin sayısı iktidarda olanlardan fazla; hatta hiçkimsenin iktidarda olmadığı ve neredeyse herkesin de alabildiğine saçaklı ve çokbaşlı bir muhalefet cephesi oluşturduğu söylenebilir Gehry boylesine geniş bîr cephede konumlanıyor. Ne var kî, 0 söz konusu cephenin bir neferi olmaktan çok  pekaz izleyicisi bulunsa da, bir önderi sayılmalı.

Çağdaş dünyaya alışageldiğinden farklı bir paradigmalar sistemi sunan ve dekorasyon dünyasını  altüst edebildiği halde, yine de rahatsız edici gelmeyen giderek de bir muhalif estetik yaratabilen bu iç mimarı, iki özlü yazı ve kendisinin temin ettiği özgün görsel malzemeler eşliğinde gündeme getiriyoruz. Ya da sürekli gündemde olduğu düşünülecek olursa, sadece biraz daha somut biçimde tanıtmaya çabalıyoruz onu.İşte onun gözünden modern ev dekorasyon örnekleri ve daha fazlasını galerimizde bulabilirsiniz.

 

ev dekorasyon, iç dekorasyon, dekorasyon ürünleri, dekorasyon örnekleri, en güzel ev dekorasyonları, mutfak dekorasyonu, salon dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, banyo dekorasyonu, dekoratif ürünler, dekoratif eşyalar

Yorum Yaz

2 + 6 =