Modern Kahve Kupaları

modern-kahve-kupalari (1)

Cam, seramik ve porselenlerden yapılan modern kahve kupaları hayatın tümünde kullanılmaktadır. Çok değişik renk ve modellerde kahve kupaları bulunmaktadır. Ayrıca bir çok desenlerde kahve kupaları üretilmektedir. Erkeklere bayanlara ve çocuklara hitap edecek renk ve desenlerde bir çok kahve kupaları vardır.

Renk değiştiren resim baskılı herkese hitap eden kupalarda mevcuttur. Herkesin içinde bir çocuk yaşadığı için  bu zarif kupaları her yaştaki insanlar kullanmaktadır.  Süzgeçli kahve kupaları da en çok kullanılan modellerdendir. Özellikle kahve içiminde en çok tercih edilen kupa modelleri arasın da porselenden yapılmış renkli kupalar vardır.

Ülkemizde futbol oyunu da çok sevildiği için  Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor gibi bazı takımların armalarının bulunduğu kahve kupaları da piyasada mevcuttur.

İstediğimiz bir çok desen ve renkteki kahve kupalarını fiyatları da uygun olduğundan her zaman alıp kullanabiliriz. Leopar desenli ve simli desenli çok hoş kahve kupaları da bulunmaktadır. Bazen de çok özel kupalar üretilmektedir. Bunlardan biri de iç ve dış yüzeyi kahve çekirdeği ile kaplanmış kahve kupalarıdır.

modern-kahve-kupalari (8)

Yorumlar

  1. evdekormalzeme 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

− 2 = 2