Modern Mutfak Dekorasyonları

Işıl ışıl bir aydınlatma ile hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz. Daha da önemlisi, yemek pişirme vede sebze doğrama gibi de mutfak işleri için iyi bir aydınlatma gereklidir. Bunun için en uygun yerlerden biride tezgah üzerine konulan spot lambalardır. Bunun yanında genel aydınlatma yeri olan tavan aydınlatmalarını da kullanırsanız ışığı doğru bir şekilde kullanabilirsiniz.

Mesela, duvara monte edilen raylar ile büyük kaşıkları ve diğer mutfak aletlerini tam göz önünde tutabilirsiniz. Böylece ömürleri sıkışık bir çekmecede sıra bekleyerek tamamlamazlar. a da kesme tahtasını bir çekmecenin içine yerleştirebilir, yağ ve sosları ocağın yanına koyacağınız dolaba koyabilir, tencereleri derin bir çekmeceler tasarlanmış mutfak dolaplarının içine koyarak elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz. Mutfağınızı dekore ederken çatal- kaşık koyacağınız çekmecenin de bulaşık makinesinin yanında olmasına özen gösteriniz. Ocağınızın evyeye yakın olması, buzdolabının ise çok uzakta olmaması gerekir.

Sadece bu kadarı ile bile gereksiz koşuşturmanın ne kadarını hafifletebileceğinizi düşünün. Bulaşık makinesini boşaltırken bile devamlı yer değiştirmenize gerek kalmadığını göreceksiniz. Mutfağınızı her gün kullandığınızı çok iyi biliyoruz. Hem de haftanın her gününde.

Bianco Mutfak Modelleri

Bianco Mutfak Harika tasarımlarıyla mutfağını seven bayanları büyüleyecek. Bianco mutfak, mutfaklarını değiştirmek isteyenler için birbirinden şık, estetik, ergonomik ve fonksiyonel ürün yelpazesiyle sizlere sunuyor. Mutfak yanında kullanılan aksesuarlarda Bianco Mutfağı diğer modellerden ayıran başka bir özellik.

Hazır Mutfak Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfağınızdan sıkıldınız ve daha modern ve kullanışlı hazır mutfak yaptırmayı mı düşünüyorsunuz. O zaman bu yazımızı dikkatlice okuyun. Çünkü hazır mutfak yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Öncelikle hazır mutfak yaptırırken modeline kanıp kalitesine dikkat etmeyi unutmayın. Mutfak dolapları, çekmeceleri ve raflar dayanıklı olmalıdır. Kullanılan malzeme ve menteşelerin deformasyona uğramaması için kaliteli olmalıdır.

Mutfak bataryalarının kaliteli olması ise bir diğer dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. Mutfak eviyeleri paslanmaz olmalıdır ve sık kullanıma dayanmalıdır.

Hazır mutfak seçiminde tezgah kalitesinin de büyük bir önemi vardır. Kolay kolay çizilmeyen, kaliteli ve bazı besin maddelerinden dolayı leke tutmayan tezgah modellerini seçmelisiniz.

Modern Mutfak Dekorasyonları Resimleri 

Yorum Yaz

+ 71 = 78