Modern Salon Avize Modelleri

salon-avizeleri (5)

Evlerin en geniş bölümleri çoğunlukla salonlarıdır. Bu nedenle de aydınlık olması da önemlidir. Genellikle bu aydınlatma da modern salon avizeleri kullanırız. Avizeler çok çeşitlidir. Tek gözlü küçük avizeden başlayarak bugün iki, üç, dört, beş, altı, yedi, sekiz ve daha fazla parçadan oluşan büyük avizeler kullanılmaktadır.

Beyaz, sarı, kırmızı ve diğer birçok renk de modern avizeler bulunmaktadır. Bizlerde bunları evlerimizin salonlarında kullanmaktayız. Salonlara takılan avizeler eşyaların rengine uygun olarak takılır. Avizelerin eşyalarla uyumu sadece renk olarak değil ebat olarak da önemlidir. Avizenin salondaki diğer eşyalarla uyumlu olması ortama estetik katar ve insanı mutlu eder.

Ülkemizde salonlarımızın dekorasyonunu yaptırırken kullanmak istediğimiz her renk ve ebatta avize bulunmaktadır. Avize günümüzde herkesin salonun da kullandığı ve vazgeçemediği bir unsur olmuştur. Bu sektörde faaliyet gösteren firmaların uzmanlarından yardım almakta mümkün hale gelmiştir.

Avizeler sadece evlerde değil,  binalarda da yani geniş iş yerlerinde, konferans salonlarında, camilerde ve benzeri yerlerde de sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca kullanılan bu avizeler salonlarımıza şıklık katar.

salon-avizeleri (4)

Yorum Yaz

− 3 = 2