Modern Yatak Odası

Modern Yatak Odası
Modern yatak odaların evlerin en özel yerleri olduğundan özenle seçilmeli ve kalite ve şıklık bir arada olmalı. Mobilyaları seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli husus sağlıklı ürünlerden ve konforlu olmasına dikkat etmeliyiz. Bunun yanında evimizin diğer mobilyaları ile uyum içerisinde olmasına dikkat etmeliyiz.

Çünkü insanların tüm günün yorgunluklarını bu odalarda bu yataklar üzerinde attıklarından bu yataklarında seçerken bunlara dikkat etmeliyiz. Seçilecek yatak odasının odada bulunan diğer mobilyalar ve aksesuarlarla uyum içinde olması gerekmekledir. Çünkü rahatlayacağımız yerde kafamızı karıştıracak bizi strese sokacak detayları ortadan kaldırmalıyız.

Bunun yanında evde yatak odası olarak belirleyeceğimiz odanın gün ışığı alıyor olması gereklidir. Gün ışığından yoksun yatak odası sağlıksız olur. Yatak odası için küçük ama işlevi fazla mobilyalar seçilmelidir. Son olarak yatak odasında bolca bulunmasında sakınca olmayan ayna seçimi yaparken de odanın dekorunu bozmayacak şekilde yapılmalı mümkünse diğer odalardan bulunan aynalardan fazla ayna ile süslenmeli. Yatak odamızdaki aksesuarlar ve mobilyalar çok kalabalık olmamalıdır.

Örneğin son yıllarda bir çok kişi tarafından kullanılan sade bir yatak yatağın çift başında kesonlar odanın bir bölümünü kaplayacak şekilde dolap ve yatağın tam karşında bir ayna ve yatak odasına küçük bir halı kullanarak sade ama gösterişli bir yatak odasına sahip olabiliriz. Bütçemizi sarsamayacak şekilde istediğimiz zevkle bir yatak odası dekora edebiliriz.

yatak odası,yatak odası modelleri,yatak odası örnekleri,yatak örtüleri,en güzel yatak odası,yatak odası fiyatları,modern yatak odası

Yorumlar

  1. Dekorcenneti.com 05 Aralık 2013

Yorum Yaz

75 − = 69