Mondi Koltuk Takımları

Mondi Koltuk Takımları

Özenle seçilmiş dayanıklı deriden imal edilen TROY deri koltuk takımları, günlük kullanım ve yıpranmaya ideal biçimde dayanır ve özelliğini yıllar boyu ilk aldığınız gün gibi korur. Yan kolları deri ve ahşap kullanılmıştır. Ayrıca minderlerinin bir yüzü deri diğer yüzü kumaş olarak tasarlanarak her iki şekilde de kullanmayı sağlar. Deri koltuklarda ahşap istemiyorsanız tamamen deri olan ROYAL DELUX takım champion kahverenginde tasarlanmıştır. Beyaz deri, oturma koltuğu kahverengi ve minderlerin üzerinde desenli çiçeklerle uyum sağlayan VALENCIA ve PARMA koltuk takımı ile salonunuzun duvar kâğıdını bütünleştirebilirsiniz. CASTANO koltuk takımında değişik tarz kullanılarak tekli koltukları çiçek desenli, ikili ve üçlü koltukları düz kullanılmıştır.

Kumaş olarak tasarlanan koltuk takımlarımızın temizlenmesi kolay, leke tutmayan kumaşlardan imal edilmiştir. Koltuklarımız da kendi rengine uygun düz ve desenli modelleriyle istediğiniz minderlerle kullanım kolaylığı sağlamıştır. Koltuklarımızın altları depo şeklinde kullanarak fazla eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. Böylece ortalıktaki dağınıklığı da gidermiş olursunuz. Minderler ekstra sünger ve polyester elyaf dolguludur, oturması yumuşacık ve rahattır. Hem koltuk hem kanepe olarak kullanma kolaylığı sağlar. Yatak ve sandık şeklinde kullanma fonksiyonu vardır.

mondi koltuk takımı, koltuk takımları, ucuz koltuk takımları, yeni sezon koltuk takımları, en güzel koltuk takımları, koltuk takım fiyatları

Yorum Yaz

32 − = 22