Mondi Nevresim Takımları

Mondi Nevresim Takımları

Bazen düz renk, bazen desenli, bazen de kareli. Keyfinize ya da mevsime göre değiştirin. Üstelik o kadar çeşit var ki, mutlaka beğendiğiniz nevresim takımını bulacaksınızdır. Ayrıca renk renk çarşaflar, yatak örtüleri vs. en yakın mondi mağazalarına uğrayarak modellerimizi görün.

%100 pamuk olduğu gibi % 52 polyester %48 pamuk olan çeşitlerimiz de mevcuttur. Özel liyosel ve pamuk karışımı sayesinde mondi nevresimler nemi emer ve vücuttan uzaklaştırır. Böylece gece boyu kuru kalır ve rahat uyursunuz.

Klasik çizgiler ve botanik desenler. Nakışlar, baskılar, danteller hepsini bir arada bulacaksınız. 18. Yüzyıl Fransız kumaşlardan esinlene mondi nevresim takımları, geçmişten ilham alıyor ve günümüze uyarlıyor. Dilediğiniz gibi seçin ve takım yapın. Tüm eviniz için zamanda modadan bağımsız, klasik bir koleksiyon mu istiyorsunuz? MONDİ koleksiyonunu görmek için mağazalarımıza bekliyoruz.

Pamuklu penyeden oluşan nevresim takımlarımız, yatak takımına yumuşaklık, parlaklık ve pürüzsüz bir yüzey verir. Tek ve çift kişilik modeller de var. Sanki değişik dokular, renkler ve kumaşlardan zaman içinde, kendiliğinden bir takım oluşturmuşsunuz gibi hissetmenizi sağlayacak. Tasarımcılarımız yastık kılıflarından örtülere, nevresim takımlarına kadar her şeyi tasarladılar.

nevresim takımları, nevresim fiyatları, 2013 nevresim takımları, mondi nevresim takımları

Yorum Yaz

2 + 8 =