Mondi Yemek Odası

Mondi Yemek Odası 

Yaşadığınız mekân sizi ve zevklerinizi yansıtmalı, sizden izler taşımalıdır. Doğada ilham alarak özgün tasarımlara imkân veren yapısı ile evinize yani yemek odanıza farklılığı ve şıklığı getiriyor. Lakenin ağırlığı yeni sezonda da devam ediyor. Amerikan cevizleri ve abanoz da 2013 te de sıkça kullanılıyor.

Kendinize daha azla zaman yaratın! Yemek odası yemek yemekten daha fazlasına yarasın! Akıllı dolap çözümleriyle evinizi kendi ihtiyaçlarınıza uygun hale getirin. Bir yeri birden fazla amaç için kullanın. Misafir için daha fazla yer mi lazım yoksa daha geniş bir alan mı? Yemek odasına koyacağınız katlanabilir masayla ikisine de sahip olacaksınız. Açın kapatın Mondi İNCİ yemek odası takımlarındaki masayı istediğiniz gibi açıp kapayarak kullanın.

Uzun ikili ve tekli büfe seçenekleri açılıp kapanan masaları, konsol ve konsola uygun aynası, tv ünitesi hepsi bir arada. İster ahşap ister deri sandalyeler, odanızdaki koltuklara uygun renk seçenekleri. İki rengi bir arada kullanmak istiyorsanız KALYON yemek odası tam size göre; beyaz ve kahverenginin bir arada kullanılan bu tasarımımız tam size göre.

mondi yemek odası, yemek odası modelleri, 2013 yemek odası, yemek odası fiyatları

Yorum Yaz

− 2 = 3