Monopop Duvar Kağıtları

duvar-kagitlari (1)

Ev ve ofis dekorasyonları konusunda yeni bir çığır başlatan, evlerimizin ve ofislerimizin yeni güzideleri haline gelen monopop duvar kâğıtları ile incelik ve zarafet bir arada bulunmaktadır. Uzun yıllardır yapışkanlı duvar kâğıtları günümüze kadar kullanılmakta ve halen sevilerek kullanılmaya devam etmektedir. Monopop duvarlar ile renkli evleri sevenler için düşünülmüş, bu görünümü eğlenceye çeviren yeni bir dekor modelidir.

Monopop duvarları bir ustanın maharetli ellerinin yanı sıra ufak işlemler ile kendimiz bile rahat bir şekilde dizayn edilmeye müsait olup, mobilya renklerinize uygun her türde modelleri seçerek odanızın her tarafını kullanarak ya da tercihen tek duvar üzerinde de ayrı bir hava estirebilirsiniz.

Zikzak modellerinin yanı sıra, puantiyeli, çiçekli, ağaçlı, yuvarlak ve rengârenk modelleri ile kendinden yapışkanlı modelleri ile de rahat bir şekilde duvarlara monte edilebilmektedir. Monopop duvarlar yapımı bir o kadar kolay olmasına nazaran temizlemesi de çok basit ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Nemli bir bezle aşındırmadan rahat bir şekilde duvar kâğıdınızı temizleyebilirsiniz.

duvar-kagitlari (4)

duvar kağıtları, monopop duvar kağıtları, duvar kağıdı modelleri, dekorasyon, ev dekorasyon modelleri, dekore

Yorum Yaz

6 + 3 =