İtalyan Avize Modelleri 2015

italyan-avize-modelleri-2015 (9)

Bir avizenin görevi sadece evinizi aydınlatmak değil aynı zamanda ev dekorasyonunuzun bir parçası olmaktır. Bu sebeple İtalyan avize modelleri her zaman çok beğeni görür. Özellikle taşlı sarkıt modeller klasik mobilyalarınızın ve zarif ev tekstilinizin en uyumlu parçasıdır. Pek çok alternatifle karar vermenizi zorlaştıracak kadar gösterişli tasarımlar sunan İtalyan avize modelleri 2015 seçenekleriyle sizlerle. Bu sezon yine taşlı avizeler revaçta. Avize denilince hiç şüphesiz ilk akla gelenler İtalyan taşlı avize modelleri oluyor. Taşlı avizeler son derece iddialı ve zengin bir duruşun simgesi olmakla birlikte ışıltısıyla da evinizi aydınlatacak. Günümüzde avizeleri klasik ve modern olarak gruplandırmak da mümkün hale geldi. İtalyan avize modelleri arasında taşlı modellerin yanı sıra modern görünümlü yeni tip avizeler de bulunmakta. Bu modeller daha spor görüntüleriyle oturma odalarında ve ofislerde kullanılabiliyor.

Klasik ve ağır tasarımlardan biraz olsun uzaklaşmak isteyenler İtalyan modern avize modelleri gibi tasarımları inceleyebilirler. Bu modeller de çiçek figürlerinden abajur tarzı simgelere kadar geniş alternatifler yer alıyor. Modern avizelerde renk seçenekleri de fazla. Eski tip tek renk avizelerin yerini daha canlı renklerden oluşan İtalyan renkli avize modelleri aldı. Renkli avizeler evinizin spontane görünümüne de renk katacak. Bu tarz tasarımların uzunluğunu kısalığını da kendi tercihinize göre ayarlayabilmeniz ayrıca tercih sebebiniz olacak gibi görünüyor. Ancak yine de klasik avizeler vazgeçilmeyen modellerden olmaya devam ediyor. İtalyan klasik avize modelleri sadece taş detaylardan değil cam materyallerden de oluşabiliyor. Cam avizeler günümüzde avize tasarımlarına yeni bir boyut kazandırdı demek de mümkün. Göz alıcı ışıltısıyla yoğun bir şekilde kullanılan İtalyan cam avize modelleri ışığı hoş bir biçimde yansıtıyor.

İç aydınlatma denilince ilk aklımıza gelenlerden bir tanesi olan avizeler spot ışıklara nazaran daha fazla detayda n oluşur. Özellikle İtalyan avize modelleri taş ve cam detaylarıyla evlerin en ışıltılı eşyalarından biri olur. Oturma odaları, salon ve mutfak gibi her alan için farklı olarak tasarlanmış İtalyan avize modelleri bulabilirsiniz. Seçim yaparken kullanacağınız alandaki eşyalarınızı da göz önünde bulundurarak uyumlu bir seçenek tercih etmelisiniz.

İtalyan Avize Modelleri 2015 ResimleriYorum Yaz

+ 25 = 35