Mutfak Dekorasyon Fikirleri

mutfak dekorayson 2015 renkleri

Country tarzı daha önce giyim modası olarak karşımıza çıkmaktaydı. Ancak daha sonra birçok ev dekorasyonunda kendini hissettirmeye başladı. Country dekorasyon modası mutfak modelleri ile de kendini göstermeye hazır.    Country tarzı mutfak dekorasyonu modelleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Yaşanmışlık hissi veren bu modeller mutfak modası içinde de önemli bir yer edinmeye başladı

Country tarzı mutfak genellikle dolaplarda eskitmeli mobilya örneklerinin kullanıldığı ve aynı zamanda canlı renklerin kullanılmadığı mutfak örnekleridir.    Country tarzı mutfak dekorasyonu ile yeni bir tarz yaratabilirsiniz. Genellikle sade renklerin ön plânda olduğu aynı zamanda eski zamanların havasını yansıtan mutfak modelleri tercih edilmektedir. Country tarzı genellikle sadelikten hoşlanan kişiler için oluşturulmuştur.

Country tarzı mutfak modası fazla detayın olmamasına rağmen şık olan detaylar da göze çarpmaktadır. Kristal avizeler ve demir dövme olan şamdanların kullanılması mutfak dekorasyonu içinde önemli bir yer almaktadır. Bunların yanı sıra istenilirse renkli fayans döşemeleri de kullanılmaktadır. Küçük detaylardan biride gaz lâmbalarıdır. Eski zaman havası yaratmak için gaz lâmbaları ile küçük dekorasyonlar da eklenebilir.

Mutfak Dekorasyon Fikirleri ResimleriYorum Yaz

83 − 75 =