Mutfak Dekorasyonları

mutfak-dekorasyonu (4)

Biz kadınların evimizde en fazla vakit geçirdikleri alanlar mutfaklardır. Eşimize, çocuklarımıza, dostlarımıza birbirinden leziz yemekler yapabilmek için tüm gün nerdeyse mutfakta oluruz. Bu nedenle çalıştığımız bu alanın içinde durduğumuz zaman kendimizi oraya ait hissetmek çok önemlidir. Zevkli, renkli araç ve gereçlerle dolu bir mutfak mesela benim tam da olmasını istediğim bir tarzdır. Bu nedenden dolayı mutfakta çalışırken daha mutluyum severek yapıyorum yemeklerimi.

Mutfağınızda çok para harcamadan küçük dokunuşlarla çok güzel tam zevkinize uygun bir şekilde dekore edebilirsiniz. Mutfağın vazgeçilmezi olan bir çiçek mesela bu gül de olabilir maydanoz da. Bir saat örneğin; saatinizin etrafını renkli mutfak aparatlarıyla yeni bir şekil vererek kullanabilirsiniz.

Perdenizde değişiklik yapabilir veya düz bir tarzda perdeniz varsa yapıştırma kullanarak renklendirebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızın renginden sıkıldıysanız eğer renkli kağıtlar kullanarak renginde değişiklik yapabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi artık mutfağınızı dekore etmek çok kolay. Çok fazla para harcamadan küçük dokunuşlarla ve küçük bütçelerle çok daha farklı ve yeni bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

mutfak-dekorasyonu (5)

dekorasyon, mutfak dekorasyonları, mutfak, mutfak dolapları, modern mutfak dekorasyonları, renkli mutfaklar

Yorum Yaz

80 − 70 =