Nehir Çay takımı modelleri

nehir-cay-takimi-modelleri (1)

Çay kültürümüzün bir parçasıdır. Çayın ülkemizde önemli yere sahip olduğunu kimse inkar edemez. Sabah kahvaltısında, beş çaylarında, akşam yemeği sonrası ailece,  özelikle ansızın gelen misafirlere,ikram ettiğimiz , etmekten gurur duyduğumuz çay güzel, şık modern çay takımlarında yudumlamayı hak etmektedir. Çünkü çay insana dinlendirici ve yorgunluğu alıcı bir özelliği bulunmaktadır. Nehir Çay takımı modelleri bize çay yudumla imkanını farklı çay takımı modelleriyle sunmaktadır.

Çayın bardakta içilmesi ülkemizde yaygın bir kültür haline gelmiştir. Bardağın ince belli olması tercih edilir iken bu şekilde olan bardak modelleri bulunmaktadır. Çay reklamlarında bile ince belli bardak kullanılmaktadır. Nehir Çay takımı modelleri arasında bulunan ince belli bardak modern bir şekilde tasarlanmış ve tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca sadece ince belli bardakla yetinmeyip , çay bardaklarının üzerinde bulunan desenlerle de ayrı bir  görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca çay takımı modelleri arasında yer alan tepsisi, çay bardakları ve çay kaşıkları da ayrı bir modern yapıda tasarlanmıştır. Ayrıca Şekerlik de bu modern tasarımdan payını almıştır. Çay tabakları üzerine aldıkları motifler ile de çay içme keyfini kat ve kat yukarıya taşımıştır. Bu takımlar bir araya geldiğinde ortaya çıkan model nehir çay takımı modellerini oluşturmaktadır.

Sizde çay içmek isterseniz veya yorgunluğunuzu bir bardak çay ile geçirmek isterseniz çayınızı bardağa doldurmadan önce o bardağın nehir çay bardağı olmasına dikkat edin. Çünkü Nehir çay takımı çay ile birleştiğinde ortaya farklı bir sunum çıkmaktadır. Ayrıca gümüş tepsi ile sunum yapıldığında çay içmenin tadı ayrı bir zenginlikte olur. Çay takımı modelleri hakkında bilgi almak isterseniz mağazaları ziyaret edebilir veya nehir çay takımı kataloglarından kendi tercihinize ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Modeller arasında çay bardakları üzerinde İstanbul motifleri yer almaktadır. Ayrıca kristal çay takımı da büyük ilgi görmektedir. Çeyiz alımlarında , hediye alımlarında bu kristal çay takımı modelini tercih edebilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Nehir çay takımı modelleri geniş olmakla beraber ürün yelpazesi çeşitlilik arz etmekte ve bir çok kişinin tarzına uygun ürün geliştirmektedir.

Nehir Çay takımı modelleri ResimleriYorum Yaz

5 + 5 =