Nevresim Takımları Ve Fiyatları

Nevresim Takımları Ve Fiyatları

Sizi cesur olmaya ve kendinizi ifade etmeye davet ediyoruz. Küçük aksesuarlarla büyük farklar yaratmaya ne dersiniz? Renkler, dokular ve desenlerle oynayarak evinize yenilik katmaya çalışın. Evinizi; nevresim takımlarıyla yenilemek, değiştirmek kolay. Birbirine uydurup takım yapmak daha da kolay. Günlük hayata biraz hareket getirmek ise, hepsinden kolay! Cesur olun ve desen kullanın.

Nevresim takımlarının yapıldığı kumaşlar, çok çeşitli olabilir. Bunlar arasında, tarihin başlangıcından bu yana kullanılan bir dokuma türü olan keten serinlik duygusu veren dolayısı ile çarşaf olmaya son derece elverişli bir kumaştır. Üstelik saf ketenden çarşaflar serinlik duygusu uyandırmalarının yanı sıra çok uzun ömürlüdürler ve yanlış yıkamada ötürü bozulmadıkça yıllarca kullanılabilirler. Saf pamuklu kumaşlarsa biraz daha ucuzdurlar Fiyat sıralamasında onları, sentetik ve pamuk karışımlar izler.

Çarşafın yapıldığı kumaşın niteliği ve işçiliği, tek renk olması ve ya da çok renkli baskı boya olması; çiçekli ya da desenli olması; kenarları bordürlü ya da ince işlemelerle süsülenmiş olması gibi bunlasın hepsi fiyatların belirlenmesinde önemlidir. Nevresim takımı alırken teri emmesine ve kuruluk sağlamasına da dikkat etmeliyiz. Kullanacağımız odanın dekorasyonuna uygun renkler seçmeliyiz.

nevresim takımları, nevresim fiyatları, yatak örtüleri, 2013 nevresim takımları

Yorumlar

  1. Erdoğan COŞGUN 05 Aralık 2013

Yorum Yaz

16 − = 12