Nills Berjer Koltuk Modelleri

nills-berjer-koltuk-modelleri (7)

Berjer koltuklar oturma gruplarının en renkli ve tamamlayıcı parçasıdır. Nills berjer koltuk modelleri de modern görüntüsüyle evlerinize konuk olacak. Kaliteli ve leke tutmayan kumaşları, trend renk tonlamaları ve kullandıkları aksesuarlar sayesinde markanın tüm tasarımları adından söz ettirmektedir. 2015 nills berjer koltuk modelleri de son derece zarif desenlerden oluşuyor. Sezonun trendi ise parlak kadife kumaşlar…

Berjerler çiçekli ya da düz renklerden tasarlanabilmektedir. Nills berjer koltuk modelleri 2015 tasarımlarına göz attığımızda açık renk tonlarının kullanıldığını görüyoruz. Fıstık yeşili ve krem rengi tonları çok kullanılan renklerin başında geliyor. Bunun dışında büyük çiçekli modeller de dikkat çekmektedir. Nills çiçekli berjer koltuk modelleri hiç modası geçmeyen bir model. Çiçekli modelleri genellikle düz renkli oturma gruplarıyla kullanmanızı öneririz. Evinizin sadeliğine renk karan çiçekli berjerler canlı renk tonlarıyla tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Nills renkli berjer koltuk modelleri de sade koltuk takımlarının en şık tamamlayıcısı olabilir. Uyumlu ya da kimi zaman da zıt renk tonlarını kullanarak oluşturacağınız kontrast oturma odanızın havasını değiştirecek.

Nills berjer koltuk modelleri görünüşlerinin dışında konforlu olmasıyla da adından söz ettirmektedir. Geniş oturma yerleri ve rahat malzemeleriyle konforunuzu sağlayan berjerlerin ahşap ya da metal detayları olabiliyor. Ahşap ayaklarıyla nostaljik bir görünüme sahip olan nills klasik berjer koltuk modelleri de renk seçenekleriyle mağazalarda sizleri bekliyor. En çok beğenilen ise beyaz ahşap ayaklar ve pembe kumaştan tasarlanan klasik modeldir. Nills berjer koltuk modelleri minik kırlentlerle de tamamlanabilir.

Ev dekorasyonuna büyük bir etkisi olan berjerler kimi zaman tek başına bir kitap okuma koltuğu olarak da kullanılabilir. Nills berjer modelleri ayaklı ya da düz bir biçimde tasarlanmış ve farklı boyutları bulunuyor. Hızla değişen mobilya modasına uyum sağlayan markanın son tasarımları arasında bank şeklini andıran berjerler de bulunuyor. Nills berjer koltuk modelleri zarafetiyle birlikte kalitesiyle de son yılların gözdesi. Fiyatları ise modelin tasarlandığı malzemeye, boyutuna ve buna benzer pek çok detaya göre değişmektedir. Nills mobilyanın tüm berjer tasarımlarını inceleyebilmeniz için yazımızın devamına ekledik.

Nills Berjer Koltuk Modelleri ResimleriYorum Yaz

+ 7 = 17