Oğlak burcu ve dekorasyon

oglak-burcu-ve-dekorasyon (1)

Siz bir Oğlaksanız, statü, prestij ve kalite göbek adınızdır. Detaylar sizin için çok önemlidir. Eviniz statünüzün sembolü olduğundan, dış görünüşe her zaman daha fazla para harcarsınız. Bu eviniz için de geçerlidir. Bahçe, dış kaplama, duvarlar evinizde önem verdiğiniz yerlerdir. Kayaları ve sert taşları seversiniz. Bir duvarınız taşlardan oluşabilir. Basit çizgiler ve şekiller, geleneksel eşyalar, antikalar favorilerinizdir. İyi ve kaliteli eşyaları toplamak için acele etmezsiniz zira sabn en iyi bilen burçlardansınız. Büyük saatler, oyma kutular, deri puflar, eski görünümlü objeler vazgeçilmezlerinizden olabilir. Simetri her konuda sizin için önemli olacaktır. Parlak renkleri sevmeyen siz Oğlaklar, ormana yakın veya içinde, tepelerde, üçgen ya da piramit şekilli evleri daha fazla benimseyebilirsiniz.

Benim size önerim, evinizde duygularınızı daha fazla ortaya çıkaracağınız ortamlar yaratmanız olabilir. Her şeye iş hayatınıza yaklaşır gibi yaklaşmayın. Banyonuza koyduracağınız büyük bir jakuzi, hem iş hayatınızın zorluklarını, hem de duygusal hayatınızdaki soğuklukları aşmanıza yardımcı olacaktır.

Mobilyalar: Maun rengi, ahşap iskeleti olan mobilyalar, büyük masa ve tekli koltuklar vazgeçilmezleri olabilir. Büyük ve rahat televizyon koltukları dinlenmeleri için idealdir. Koltuklar minimal değil, büyük ve geniştir. Pratik ve kullanışlı koltukları tercih ederler. Ayrıca dört köşe eşyalardan hoşlanırlar.

Kumaş: Kumaşlarda veya koltuklarda kadife rengi çok hoşlarına gider. Güderi, süet, deri, ince çizgili kumaşlar ince zevklerini yansıtacaktır.

Aksesuarlar: Dramatik ve şık görüntü için kadife perdeler kullanılabilir. Yine büyük deri puflar, geniş kare minderler, yumuşak dokulu, kaşmir koltuk örtüleri, el işi battaniyeler ev dekorasyonlarında karşımıza çıkar. Koyu renk duvar ve zeminler hoşlarına gider.

Oğlak burcu ve dekorasyon ResimleriYorum Yaz

54 + = 57