Onsa Yemek Odası Modelleri 2015

onsa-yemek-odasi-modelleri (4)

Şık mobilyalarıyla tanınan onsa mobilya yemek odası modelleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Klasik simgelerden spor şıklığa kadar çeşitli tasarımlar sunan markanın modelleri oldukça kaliteli. Onsa mobilya yemek odası modelleri 2015 tasarımlarını şimdiden birçok yerde görebilirsiniz. Onsa markası modern tasarımları şimdi birbirinden konforlu modelleriyle izlere hitap etmeye devam ediyor.

Uzun bir zamandır şık dekorasyon ürünleri ve mobilyalarıyla bilinen onsa mobilya yemek odası modelleri açısından da çok sık tercih edilen bir marka oldu. En klasik çizgileri modern tasarımlara uygulayan markanın sunduğu renkler de çok uyumlu. Son zamanlarda klasik mobilyaların trend olmasıyla birlikte onsa mobilya klasik yemek odası modelleri de evlerimizde çok sık olarak yer almaya başladı. Klasik yemek takımları oymalı masa ve aynalarla, varaklı işlemelerle el işçiliğinin ağırlıkta olduğu bir tasarımdır. Bu nedenle klasik mobilya fiyatları biraz pahalı olabiliyor.

Ancak daha ergonomik ve kullanışlı bir model arzu ediyorsanız onsa mobilya spor yemek odası modelleri de tercihler arasında. Spor ya da klasik tüm mobilyalarda son dönemde beyaz renk çok fazla kullanılıyor. Masa ve sandalyelerde kullanılan beyaz renk ahşap parçalarla da büyük bir uyum içerisinde. Onsa mobilya beyaz yemek odası modelleri hem ahşap hem de parlak parçalarla çok yakışıyor. Ancak mobilya denildiği zaman akla genellikle kahverengi ve tonları geliyor. Ahşap parçaların en yakın rengi olan kahverengi yemek odası modellerinde de ön planda. Onsa mobilya oymalı yemek odası modelleri kahverenginin klasik çizgileriyle birleştiğinde zarif bir takım ortaya çıkıyor.

Onsa markasının tüm tasarımlarını incelediğinizde her zevke uygun, her mekana uyum sağlayabilecek lüks ve iddialı takımlar göreceksiniz. Onsa mobilya yemek odası modelleri de tüm salonlara uyum sağlayarak lüks bir ortam yaratacak. Rahat sandalyeleri ve şık masası etrafında hoş sohbetler edebileceğiniz takımların aynalı konsolları da çok zarif. Özenli motifleri de onsa mobilya yemek odası modelleri koleksiyonlarının zarafetine zarafet katıyor. Uygun fiyatlarıyla da bilinen hoş yemek takımları şimdi çok daha zengin detaylarla sizleri bekliyor. İşte aralarından seçtiğimiz en değerli parçalar…

Onsa Yemek Odası Modelleri 2015 ResimleriYorum Yaz

4 + 2 =