Otantik Ev Dekorasyonları

otantik-ev-dekorasyonlari (7)

Herkesin bildiği ve yaptırdığı ev dekorasyonlarının yanı sıra günümüzde  yavaş yavaş yaygınlaşan ve de artan bir otantik ev dekorasyonları yaptırılmaktadır. Eskiye dönük bir taş ev yapıp eski eşyalarla dekore etmek suretiyle çok hoş bir otantik eve sahip olunabilinir. Geçmişe dönük yani otantik eşyalar bazen şans bazen uğur getirsin diye de kullanılmaktadır.

Evlerin tamamının olabileceği gibi bir bölümü ya da bir odası da otantik olarak dekore edilebilmektedir. Geçmişin havasını da yansıtan bu dekorasyonlar yapılırken eşyaları renk uyumları da çok önemlidir. Yapılan otantik dekorasyonların hepsinde eskiye dönük eskiyi anımsatan eşyalar kullanılmaz.

Günümüzün modern eşyaları da uygun renkleri kullanılarak dekorasyonlar yapılıyor. Günümüzde istenilen şekilde çok güzel  evler otantik şekilde dekore edilmektedir.

Otantik olarak dekore edilmiş bir eve sahip olmak insana ayrıcalıklı olduğu hissi verir. Bazen insanlar bunun için bile eskiye dönük eşyalarla evlerini dekore ettirebilirler. Otantik olarak dekore edilen evlerde kullanılan eşyaların tarihi hatırlatması açısından çok uyumlu seçilmesi önemlidir.

otantik-ev-dekorasyonlari (12)

Yorum Yaz

+ 62 = 67