Oturma Odalarına Özel Duvar Fikirleri

Oturma Odalarına Özel Duvar Fikirleri

Dekorasyonun ehemmiyetli araçları arasında belki de ilk sırada gelen duvar dekorasyonlarının ayrı bir ehemmiyeti vardır. Duvar dekorasyonu ile yapılacaklar arasında sınırsız sayıda dizayn bulabilirsiniz. Oturma odası duvar fikirleri bilhassa etkileyici tasarımlar kullanıldığında dikkat çekici ve tüm mekan atmosferini değiştirici özelliklere sahiptir.
Oturma odası duvar fikirleri arasında ilk sırayı duvar kağıtları ile yapılan uygulamalar almaktadır. Oturma odanızın tüm duvarlarında kullanabileceğiniz gibi tek bir duvar yada ufak bir kolon arasında duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Enteresan geometrik desenler, renkli çiçekler ve üç boyutlu tasarımlar duvarlarınızda değişik bir tasarım oluşturacaktır.
Duvar kağıt desenleri arasında bavullar gibi vintage tesir yaratacak desenler, tahta kaplama görüntüsü ve kitaplık desenlerini seçenek edebilirsiniz. Duvarlar için uygulanacak duvar stickerları enteresan tasarımlarla buradaki ağaç dallarında çerçevelerin bulunması gibi dizayn edilebilir.
esim çerçeveleri de orjinal dekorlar için ideal seçimlerdir. Haritalar, kurutulmuş çiçekler, koleksiyonlar, film afişleri, panolar ve daha bir hayli fikri duvarınızda dekor emelli kullanabilirsiniz. Duvar kağıdınıza veya rengine uyumlu bir kumaş parçasını çerçeveleyerek kullanmanız ilginç ve hoş bir ayrıntı yaratacaktır.
Tahta kaplamalar, taş kaplamalar duvarlarda tabii bir doku yaratarak özgün bir atmosfer oluşturur. Bambu, hasır gibi malzemeleri kullanarak duvarlarınızın bir bölümünü kaplayabilirsiniz, üst bölümlerinde ise desenli kumaş veyahut duvar kağıdı kullanılarak ilginç dekorlar hazırlayın. Duvar boyaları ile yapılacak desenler, değişik boyama teknikleri dekor olarak kullanılır.

Oturma Odalarına Özel Duvar Fikirleri ResimleriYorum Yaz

66 − 60 =