Oturma Odası Dekorasyonları

oturma odasi dekorasyon dekorasyonu

Artık evlerde oturma odaları pek olmuyor, insanlar genellikle salonlarında oturmayı tercih ediyorlar, ama oturma odası olup da kullananların sayısı hiç de küçümsenmeyecek boyutlarda. Oturma odalarının dekorasyonu da işte burada gündeme gelerek önem kazanıyor. Evinizde rahat ederek oturacağınız bir odanızın olması zaten şansınız, ama bunu iyi ve akıllı bir şekilde döşemek, ihtiyaca cevap vermesini sağlamak sizin elinizde.

Az ama öz eşyalar ile oturma odalarınızı dekore etmelisiniz. Televizyon izlemeyi seviyorsanız bir televizyon ve onu koyacağınız bir ünite mutlaka olmalı, acil ihtiyaçlar için küçük bir sehpa, çok desenli olmayan bir halı, ona uyacak koltuklar sizin için yeterli olacaktır. Oturma odası dekorasyonları tabii ki kişilerin zevkleri ile ilgilidir, ancak çok eşyadan uzak durmak lazımdır. Göz yorucu, rengarenk döşenmiş bir oturma odası insanı dinlendireceği yerde yorar.

Perdelerin de bütün eşya ile uyumlu olması oturma odası dekorasyonu için önemlidir, sade renkler seçilmeli ve renk uyumuna özen gösterilmelidir. Genellikle bir veya iki renk ve onun tonları tercih edilmelidir.

Oturma Odası Dekorasyonları ResimleriYorum Yaz

2 + = 4