Oturma Odası Dekorasyonları

oturma-odasi-dekorasyonlari (13)

Cıvıl cıvıl renkli ve aydınlık sımsıcacık bir oturma odası hazırlamak istersek,ama küçük bir odaya da sahipsek dekorasyonuna daha dikkatli davranmalıyız,ilk önce nasıl bir tarzdan hoşlanıyoruz ona karar vermek gerekir klasik mi, modern bir oturma odası mı tercih ederiz. Günümüzde artık istek ve talepler doğrultusunda modern tarzlar daha ön plana çıkmıştır.

Bu tasarımların içinde de küçük odalarımız için en uygun olanı ve tercih edileni hem rahatlığı açısından köşe takımları olmuştur her renk te tasarlanan bu koltuklarımızın rengi sizin nasıl bir renk istediğinize bağlıdır eğer düz bir renk tercih ederseniz bu takımı kırlent ve yastıklarla ayrı bir hava verebilirsiniz,üstüne atacağınız şal ve örtülerle de renklendirebilirsiniz bu senenin modası olan renklerle çok daha şık gözükecektir .

Klasik tarzdan hoşlanıyorsak eğer  en basit tanımıyla vintage  ev dekorasyonu yani eski   ya da antika eşyaların tekrardan değerlendirmesi  ve ev dekorasyonunda kullanılması  gibi ve hatta doğru seçimler yaparak modern eşyalarımızla bir arada bile dekore edebilirsiniz.Bunların yanı sıra odamıza ekleyeceğimiz aksesuarlar ve abajurlarla  harikalar yaratabilirsiniz.

oturma-odasi-dekorasyonlari (3)

Yorumlar

  1. Minel 08 Aralık 2013

Yorum Yaz

79 − = 76