Oturma Odası Modelleri

oturma-odasi-modelleri (9)

Oturma odaları evlerimizin adeta temel taşı gibidir. Evlerin olmazsa olmaz odalarıdır. Her evin mutlaka oturma odası vardır. Bu nedenle aslında oturma odaları evlerin dışa açılan yüzüdür. Belki herkesin salonu olmayabilir fakat mutlaka oturma odası vardır.

Burada oturur dinlenir, televizyonunu burada izler, misafirini burada ağırlar. Oturma odaları bunun için çok şık, gösterişli ve düzenli olması lazım.

Önceden tasarlanan ve üretilen oturma odası modelleri genelde tek tip olup pek de fazla renk, desen ve model seçeneği yoktu. Şimdilerde tasarlanan mobilyalar ise her zevke hitap eden renk, desen ve model seçenekleri var. Özellikle yeni evlenen çiftler spor tarzda ve renkli mobilyalardan hoşlanıyorlar.

Bu nedenle bu tarz modelde oturma odasını tercih edebilirisiniz. Köşem oturma odası modelleri de şimdilerde çok kullanılan ve tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle oturma odaları küçük olanlar bunu tercih edebilirler. Renkli berjer seçenekli olan oturma odaları da en yeni modeller arasında yer alıyor.

oturma-odasi-modelleri (21)

oturma odası, oturma odası modelleri, oturma odaları, oturma odası fiyatları, 2014 oturma odası, en güzel oturma odası modelleri

Yorum Yaz

− 4 = 3