Oturma Odası Modelleri Petrol Mavisi

Mavi renk tonları arasında dekorasyonda kullanılacak iddialı renkler bulunuyor. Bunlardan birisi de etkileyici ve baş döndürücü petrol mavisi. Koyu tonlu bir mavi olarak yeşile yakın bir çizgisi olan bu renk dekorasyonda bilhassa aksesuar seçimlerinde gündeme gelmektedir. Oturma odasında petrol mavisi kullanımında ise sizin hayal gücünüze ve beğeninize bağlı olarak değişmektedir.
Petrol mavisinin kullanıma en uygun olacağı yer oturma odanızdaki koltuk takımlarınızın veyahut koltuğunuzun petrol mavisi kadife kumaştan seçilmesidir. Kadife kumaş dokusu bu rengi bariz hale getirerek etkileyici bir görünüm alana getirir. Petrol mavisi seçilecek koltuklarınız için değişik renklerde seçeceğiniz yastıklarınızı kullanabilirsiniz. Yastık renk seçimi için petrol mavisi koltuk örneklerini incelemenizi öneriyoruz.
Petrol mavi renk kullanımında yoğun kullanımdan kaçınmak istiyorsanız bu rengi yalnızca aksesuarlar ve koltuk minderlerinde kullanmalısınız. Ayrıntı rengi olarak çarpıcı ve dikkat çekici bir renk seçimi olacaktır.

Oturma Odası Modelleri Petrol Mavisi ResimleriYorum Yaz

4 + 3 =