Padişah Halı Modelleri 2014

padisah-hali-modelleri (7)

Odalarınız da yerlerinizi güzel bir şekilde süslemek ve doldurmak istiyorsanız Padişah halı modellerini mutlaka görmelisiniz.Şık tasarımlarıyla  göz dolduran bu ürünler teknik özellikleriylede  bir adım öndedir.

Padişah halı ürünlerini sadece yurt içinde değil yurt dışında da65 ülkede temsil eden bir markadır. Padişah halıda aradığınız her halı modelini bulabilirsiniz. Çocuk halısından Nepal halılardan, şagi halılardan,modern tarz halılara yani kısacası herkes kendine göre bir halı bulacaktır.

Düz halı ,desenli halı ,spor halılar,klasik tarzda halılar tercih size kalarak seçeceğiniz halılarınızın diğer eşyalarınıza da uyumuna çok dikkat etmelisiniz.Fiyatları da her kesime göre uygun ve makuldur bazı halılarında yüksek fiyat içerse de kalitesinden dolayı uygun kredi ve taksitli satış ve yaptığı harika kampanyalarıyla müşteri memnuniyetini de yakalamayı başarmıştır

Metrekarelerine yani ölçülerine göre değişen fiyatları olduğu için buradan hepsini yazmaktansa internet adresinden ulaşacağınız sitesinden aradığınız model ve büyüklükte halı fiyatlarını inceleyip model ve çeşitlerine çok rahat bakıp inceleyebilirsiniz.

Çocuk odalarımız için de hazırladığı çok değişik ve çocuklarımıza uygun modellerini de görmeden geçmeyiniz.Çünkü çocuklarımızın odalarında da dekorasyonlarına önem vermeliyiz, bu Padişah halı modelleriyle onlarında odalarını güzelleştirebilirsiniz.

padisah-hali-modelleri (8)

Yorum Yaz

56 − = 55