Panjurlarla Dekorasyon Fikirleri

Eskiden kullanılan panjurlar pencerelerde geniş yer kaplardı. Pembe panjurlu evimiz olsun gibi söyleşilerde ayrıca çokça yer alır. Şimdilerde çok fazla cam ve çerçeve modelleri tasarlandığı için artık panjurlara yer verilmiyor. Daha sağlam olan plastik doğramalı camlar ve çerçeveler tercih ediliyor. Fakat eskiden kullanılan panjurları evlerimizde dekoratif olarak kullanabiliriz. Çok fazla şekillerde çok farklı yerlerde çok geniş bir kullanım şekline çevirerek panjurlardan yararlanabiliriz.

Örneğin evlerimizde sevdiğimiz fotoğrafları sergileyeceğimiz bir yer olarak kullanarak değerlendirebiliriz. Böylece anılarımızı nostaljik bir zemin üzerinde kullanarak farklı bir tarz yaratabiliriz. Evimizin girişinde kullanarak üzerinde hoş geldiniz yazısını yerleştirerek farklılığımızı ortaya koyabiliriz.

Saksıları ve benzeri süs eşyalarını da yerleştirerek kullanabiliriz. Bebeğimizin odasına da çok farklı bir şekil vererek bebeğimizin ismini yazarak bebeğimizin odasında çok şık bir süs eşyası olarak kullanılabilir.

Panjurlarla Dekorasyon Fikirleri ResimleriYorum Yaz

43 + = 53