Perde Modelleri

perde-modelleri (14)

Evlerin tüm şıklığını ortaya koyan perde modelleri, kadınların vazgeçemedikleri ev eşyalarıdır. Perdeler evin tüm dekoratif yapısına uygun olmalıdır. Aksi halde birçok sorun ortaya çıkabilmektedir. Son zamanlarda ortaya çıkan zebra modelleri evleri oldukça modern göstermektedir. Zebra stor perde modelleri 2015 yılı içinde oldukça farklı mekanlar yaratmak için ev sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Farklı bir mekanizma ile dizayn edilen zebra perdeler, modernliğin yanı sıra zengin bir gösterim de kazandırmaktadır.

Perde modelleri yeni sezon için bakıldığında Japon perdeler göze çarpmaktadır. Dekorasyon amaçlı kullanılan bu modeller, Japon kültürüne dair birçok şıklığı ortaya koymaktadır. Yeni sezon perde modelleri arasında şık duruşu ve görsel bütünlüğü sayesinde çoğu kişinin gözlerini kamaştıran bir yapıya sahiptir.

Dekorasyon modası için oldukça şık salon perdeleri ortaya çıkarılmıştır. Bu perdeler içinde yaşam alanlarını oldukça ferah gösteren çiçek desenli modelleri en fazla dikkati çekenlerden bir tanesidir. 2015 perde modelleri modası, yaz kış evinizde çiçek bahçesi havası estirecektir. Evinizde bulunan her  türlü alan için binlerce çeşit model yeni sezonda sizleri beklemektedir.

Perde Modelleri ResimleriYorum Yaz

40 − = 36