Porselen Takımlar (Schafer)

porselen-takimlar (1)

Mutfağınızda birçok yenilik yaptınız, özelikle tadilat yaparak baştan sona yenilediniz, dolapları, beyaz eşyaları hepsini değiştirdiniz. Ama bir şeyi unuttunuz. Neyi mi? Onu da biz söyleyelim, tabiî ki mutfakta kullanacağınız günün her saatine elinizden hiç düşmeyen yemek takımları, çay takımları, çatal kaşık bıçak takımları, tencere takımları ve daha bunlara benzemedik birçok malzeme.

Yani mutfağı tamamlayan ürünleri de artık değiştirme zamanı geldi. Bunların hepsini temin etmek için ayrı ayrı almaya veya mağaza gezmeye gerek yok. Mutfağınızın yeni şefi schafer’ a uğrayarak hepsini temin edebilirsiniz.

Dünyaya adını duyuran schafer ile mutfağınız ayrı bir güzel görünecek, bu takımları kullanırken de büyük bir zevkle yemeklerinizi pişirecek ve yemek sunumunu o kadar güzel yapacaksınız ki herkesin iştahı açılacak, yemek yemek istemeyenler dahi bu mutfağınızın yeni şefi schaferı görünce dayanamayacak herkesten önce masaya oturacaktır.

Daha hala mutfağınızı schafer ile tanıştırmadıysanız geç kalmış deriz. Çünkü schafer kaliteli olduğu gibi birinci sınıf malzemeden yapılması nedeni ile de etrafta duyduğumuz kanserojen ürünler yoktur. Ve bu nedenle firma garantisi altında olduğundan dolayı da sağlık açısından da rahatlıkla kullanbilirsiniz.

porselen-takimlar (7)

porselen takımlar, mutfağınızın  şefi schafer, schafer

Yorum Yaz

1 + 8 =