Pratik Şeyler Hayatınızı Kolaylaştırır

mobilya-dekorasyon (4)

Pratik şeyler hayatınızı kolaylaştırır, özellikle çalışan bayanlar için zaman çok önemlidir. Zamanını büyük çoğunluğunu iş yerinde geçirip eve gelince bir koşturmaca yaşamayı istemiyorsanız bu hayatınızı kolaylaştıracak olan pratik ürünleri kullanabilirsiniz.

Şişe şeklindeki mutfak seti ile hayatınızdaki yerini hiçbir zaman unutmayacaksınız. Şişe görünümünde olan fakat sizler için sekiz faklı fonksiyonu bulunan bu ürün ile tanışmadı iseniz en kısa zamanda tanışın diyoruz.

Baharat öğütücüsü, limon sıkacağı, yumurta ayracı, peynir rendeleyicisi, yumurta ezici, kavanoz açacağı, huni ve ölçüm kabı olarak değişik fonksiyona sahip olan bu ürün tek parça halinde olma özelliği ile de mutfağınızda fazla yer kaplamayacak ve her zaman elinizin altında olması nedeni ile de hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Zyliss folding mandoline doğrayıcı ile yemek hazırlamak çok zevkli bir hale dönüşecektir.  Bu alet dört farklı şekilde kademeli olarak ayarlanabilmekte olup ayrıca 8mm lik julyen dilimleme özelliğine sahip olması yanında bizler için en önemli olan kadmiyum denilen kanserojen madde içermediği için büyük bir rahatlıkla kullanabiliriz. Zyliss’in diğer bir tavsiye edebileceğimiz ürünü de patates ve sebze doğrama makinesidir.

mobilya-dekorasyon (13)

dekorasyon, ev dekorasyon fikirleri, dekore

Yorum Yaz

5 + 2 =