Puf Berjer Modelleri 2014

Evlerimizin dekorasyonlarında ufacık hareketlerin büyük değişimler yapabileceğini biliyor musunuz bu aslında çok mümkün Puflar & Berjerler ile tek dokunuşta oturma odanızın veya salonununuz hatta çocuk odalarınızın değişmesi şirin ve hoş bir görünüme kavuşmaları çok kolay artık. Mobilyanızın renklerine uyum sağlayabilecek çok sayıda renk ve model seçenekleri sunmakta ve evlerinize yaşam alanlarınıza şıklığı getirmekteler.

Puflar & Berjerlernasıl ve hangi renktelermiş bakalım. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval kesimlerde tasarlanmış modeller. Beyaz siyah ve kırmızı ağırlıklı çok sayıda daha renk seçeneği bulunan üzerleri deri veya kumaş kaplı berjerler bulunmaktadır. Birbirinden sevimli birbirinden şık içerisinde her rengi barındıran çok sayıda modele sahip olan puflar ile siz değerli müşterilerini beklemektedirler. Özellikle çocuklu ailelerin bayılarak alacağı puflar sayesinde çocuklar oldukça güzel vakitler geçireceklerdir. Aynı zamanda misafirler fazla olduğunda yere oturmaları gerekebiliyor bazen bu durumlar dada yine puflar imdada yetişmekteler.

Puflar & Berjerler evinize ayrı bir sevecenlik getireceklerdir sizler ve sevdikleriniz için şık ortamların yapılabilmesinde oldukça işe yarayacaklardır.

Puf Berjer Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz

− 1 = 7