Puf Ve Berjer Modelleri

puf-berjer-modelleri (12)

Koltuk takımlarımızı tamamlayan berjerler ve yatak odalarında kullandığımız puflar hem rahatlığımız için hem de odalarımıza şıklık katması açısında tercih ettiğimiz ve tercih edeceğimiz mobilyalar olarak adlandırabiliriz.

Koltuklarımıza uygun bir kombin yapmak için berjerleri tercih edebiliriz. Berjerleri ayrıca iş yerlerinde ve ofislerde de kullanabiliriz. Ofislerimize şıklık ve rahatlık katabiliriz böylece. İki sade koltuk alıp koltuklara uygun berjerler alarak odamızda şıklığı yakalamış oluruz. Berjerleri renkli ve farklı desenlerde seçerek odamıza hem renk hem de farklı bir duruş getirmiş oluruz.

Berjerler sayesinde alışılmış tarzda koltuk takımları kullanmaktan vazgeçmiş oluruz ve evimizde modern bir görüntü yakalamış oluruz. Birçok seçkin mobilya markasına ait birbirinden şık berjer modelleri ve desenleri bulmak mümkün.

Puflarda genelde yatak odalarında kullanırız. Makyaj yaparken bayanlara kendilerini iyi hissettirecek rahat ve modern puflar her kadının sahip olmayı istediği ve hakkı olduğu için mutlaka odasında olması gereken bir mobilya parçası. Her kadın kendini bakımlı ve mutlu görmek ister bu nedenle evinde küçük dokunuşlarla bunu sağlayabiliriz.

puf-berjer-modelleri (10)

puf modelleri, berjer modelleri, puf, berjer

Yorum Yaz

26 + = 31