Renkli Banyo Fayansları

Banyoların dekorasyonunda genellikle açık renkler hâkimdir. Kullanılan fayanslar da açık renk ve genellikle beyaz olmaktadır. Duvarların fayansla kaplanması banyolar için en ideal ürün olmaktadır. Nemli ve ıslak ortam için en dayanıklı üründür. Bu yüzden de fayansların kalitesi kadar renkleri de önemlidir. Çünkü evin en küçük alanını oluşturmakta ama aynı zamanda en çok kullanılan bölümü olmaktadır. Ama dekorasyon konusunda evin diğer bölümlerine bağlı olmadığı için daha özgür ve yaratıcı renkler ve malzemeler kullanma imkânları da bulunmaktadır. Evin diğer odalarında kullanamadığımız renkleri banyolarımızda kullanabiliriz.

Son yıllarda renkli banyo fayansları çok sık kullanılmaya başlanmıştır. Neredeyse tek renk banyo fayansı kullanılmamaktadır. Farklı renkler, farklı desenlerle yağılmış banyo fayansları banyolara da farklılık katmaktadır. Renkli banyo fayansları ile görsel bir güzellik yaratılmaktadır.

Banyomuzu yeniden dekore etmek için işe fayanslardan başlamak çok doğru olacaktır. Farklı Renklerdeki banyo fayanslarını birbirleriyle kombinleyerek modern bir banyo yaratabilirsiniz. Ayrıca diğer banyo aksesuarlarını da kullanarak renklerin daha da canlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Renkli Banyo Fayansları ResimleriYorum Yaz

12 − = 9