Renkli Duşakabin Modelleri

renkli-duşakabin-modelleri (13)

Marjinal olmayı seven ev tasarımcıları, banyolar için çılgın fikirler sunabilmektedir. Bunda etkili olan fikirler arasında Duşakabinlerin daha renkli camlara sahip olmasıdır. Bazı yaratıcı kişiler duşta farklılık arayanlara özel tasarımlar sunmaktadır. Renkli duşakabinler 2015 yılında kendini desenleri ile de göstermektedir. Mavi camların yanı sıra yeşil ve kırmızı camlara da sahip olan 2015renkli duşakabinler, banyolarda marjinal bir hava yaratmaktadır.

Duşakabin camlarının renkli olanları, banyonun daha keyifli bir hal almasını sağlayacaktır. Banyoda kullanılan renkli duşakabinler, çoğunlukla kendini yeşil ve mavinin tonlarına bırakmıştır. Renkli duşakabinler yeni sezon için banyo dekorasyonlarında sıkça kullanılmaktadır. Daha özel parçalar isteyenler için morlar ve deniz altı görünümleri de kendini göstermektedir.

Renkli duşakabinler 2015 yılında deniz altından görüntüler sunmaktadır. Fakat daha cansız bir ortam isteyenler içinde siyah camlar kendini göstermektedir. Siyah camların yanı sıra daha yeşil bir ortam isteyenlerin vazgeçmeden kullanacakları yeşil renkli duşakabinler, ortamın havasını değiştirecek ürünlerden oluşmaktadır. Bir sörfçünün banyonuzda sörf yapmasını izlemek içinde figürler oluşturmanız mümkün olacaktır.

Renkli Duşakabin Modelleri ResimleriYorum Yaz

21 + = 22