Renkli Koltuk Takımı Modelleri

renkli-koltuk-takimlari (2)

Salonlarınızın ve oturma odalarınızın vazgeçilmezi olan renkli koltuk takımı modelleri eski klasik renkleri geride bırakarak yeni renk tonlarıyla evinize neşe saçacak. Her rengiyle odalarınıza ışık ve renk katan koltuklar çeşitli detay ve süslemelerle şimdi daha ilgi çekici. Klasik renkleri de tasarlamaya devam eden markalar renkli koltuk takımı modelleri 2015 tasarımlarıyla karşımızdalar. En özel tasarımların yer aldığı koleksiyonlarda birbirinden modern koltuk takımları sizleri bekliyor.

2015 renkli koltuk takımı modelleri arasında bilindik renklerin dışında son yıllarda trend olan canlı ve açık renkler de bulunuyor. Fuşyadan griye sayısız renk tonuyla karşımıza çıkan koltuklarda en göz alıcı renklerden biri de hardal oluyor. Birkaç sezondur trend olan hardal renkli koltuk takımı modelleri mor detaylarla süslendiğinde hoş bir kontrast oluşuyor. Hardalın mor ve pembenin tonlarıyla olan uyumu evlerinize tam bir sonbahar havası getirecek. Daha canlı renkler ilginizi çekiyorsa pembe renkli koltuk takımı modelleri sizlere göre. Pembe koltuklar uyumlu aksesuarlar ile bir araya gelince salonlarınız çiçek bahçesine dönecek.

Ana ve ara renkleri bir araya getirerek rengarenk koleksiyonlarla karşımıza çıkan mobilya markaları renkli koltuk takımı modelleri ile sizlere cazip seçenekler sunuyor. Evinizin dekoruyla bütünleşen sevimli renkler sayesinde aydınlık bir görünüm kazanan oturma odalarınız daha modern görünecek. Salonlarınızda ise daha gösterişli ve detaylı modeller kullanabilirsiniz. Ahşap detayların bulunduğu yeşil renkli koltuk takımı modelleri de sezonun trendlerinden biri. İddialı tarzıyla salonlarınıza yakışan yeşil koltuklar her renk aksesuara zemin oluşturabiliyor. Renkli koltuk takımı modelleri arasında iddialı görünen bir diğer tasarım ise beyaz koltuklar oluyor. Leke tutmayan kumaşlardan tasarlanan beyaz koltuklar rengarenk kırlentlerle tamamlandığında neşeli bir salonunuz olacak.

Her rengin farklı bir anlam ifade ettiği şık tasarımlardan mavi renkli koltuk takımı modelleri pembe ya da kahverengi kırlentlerle dekore edilebilir. Sonbahar renklerinden oluşan yeni koleksiyonlar yeni evlenecek çiftlerin bu sezon çok beğendiği tasarımlardan oluyor. Renkli koltuk takımı modelleri kimi zaman sade olarak kimi zaman da detaylı bir şekilde tasarlanıyor. Aradığınız her modeli bulabileceğiniz koleksiyonlardan birkaç örneği incelemeyi unutmayın.

Renkli Koltuk Takımı Modelleri ResimleriYorum Yaz

16 − = 10