Renkli Salon Dekorasyonları

renkli-salon-dekorasyonlari (10)

Evde genellikle  çok  zamanın geçtiği ortak  bir alan olan salon  hem zevkinize  göre hem  de gözü  yormayacak renklerle  şık modern dekorasyonlar yapabilirsiniz. İsterseniz  aynı  renklerin  ton farklarıyla kullanın ya  da  zıt  renklerin uyumunu uygulayın.  Gözü yormayacak  şekilde dizayn  edilen salonlar hem sizlere günün  yorgunluğunu  hafifletecek ,hem  de  ailenizle, arkadaşlarınızla  geçireceğiniz bol vakitleri konforlu  hale  getirecek.  Renkli salon dekorasyonları  her  zevke  uygun  renk kullanılması,  bütün  ailenin  de hoşuna  gidecek.  Renkler iyi ya  da kötü  hissetmemizi  sağlayan etkenlerden biridir. Renklerin  uyumuyla  kendimizi  iyi  hissedebiliriz.

Koyu  renklerin bütünlüğüyle,  güzel bir aydınlatmayla evinizi  koyu  renklerle  dekore  edebilirsiniz. Tam tersi olarak  da  açık  renklerin  uyumuyla  da evinizi  daha ferah  bir yer  haline getirebilirsiniz.  Çok karışık  renkler  kullanmak  hem  gözü yorar hem  de sizi. Genel  de dört renk kullanılır. Bu  renkler  pastel renkler,  canlı  renkler, koyu  renkler olabilir.  Renkler hayatımızın  her alanını  kaplar.  Zevkinize göre, isteğinize  göre modern  dekorasyonlar  yapmak  zor  değil. Dekorasyon  daalışılmışın dışında  bir renk kullanarak  bütün salonun  enerjisini  değiştirebilir ve renk  katabilirsiniz. Yoğunluk da kullanılan  koyu  renkleri açık bir  renkle tamamlayabilirsiniz.  En  çok  vakit  geçirilen salonlar misafirlerin  de  evinizde  en çok  gördüğü yerler olduğu için  dekorasyonuna  daha  çok  dikkat  edilir. Renkli salonlarbazen  risk  taşısa da göz  zevkinize uygun  renkler  seçerek çok  şık bir yer  haline  getirebilirsiniz.  Renkli duvar  kağıtları ya  da boyaları evinizin havasını  tamamen  değiştirebilir.  Genellikle duvar  renklerin  de  açık  renkler  tercih  edilir. Alanı  geniş  ve  ferah  gösterir.  Bazıları  ise  koyu  renk duvar rengini tercih  ederek  dekorasyonunu   açık  renklerden yana kullanır.

Renkler  hayatımızın için de  bolca yer  alıyorlar. Doğru  tercih ve kararlarla  salonlarımızı  beğendiğimiz ve zaman geçirmek den  zevk aldığımız  alanlar  haline  getirebiliriz. Hayatımızın parçası olan  evlerimizin   en kullanılan bölümünü  bıkmadan  kullanabileceğimiz  şekilde  renkli  salon dekorasyonlarını  uygulayabiliriz. Hayatın  zor  şartların da kurtulup kısa  sürelide olsa rahat  edebilecek kişisel  alanlarımızın olması, sevdiklerimizle huzurlu kaliteli zamanlar geçirmemiz bizleri rahatlatacaktır.Renk , renk  dekorasyon seçenekleriyle  hayatınıza ufak da olsa heyecan katabilirsiniz.

Renkli Salon Dekorasyonları ResimleriYorum Yaz

− 5 = 4