Salon Aksesuarları…

Salonda kullanacağınız masa üstü abajurlar, köşelere simetrik olarak koyacağımız lambaderler veya heykel merakımız var ise köşelere heykeller koyabiliriz. Değişik hayvan figürlerinin tavandan sarkıtılan modeli ile de değişik hoş bir görünüm kazanmaktadır. Oturma grubunun ortasına koyacağımız antika sehpanın üzerine antika niteliği olan dekoratif objeler veya metal, cam benzeri tabak içine konan meyveler ile süsleyebilir. Dekoratif tasarımlı mumlarda hoş tasarımlar sağlar. Kullanacağımız bu mumları evin değişik köşelerine yerleştirerek kendi kişiliğimizi de yansıtmış oluruz.

Dövme demir ile ahşap heykelin buluştuğu ve bütünleştiği yerlerde dekorasyonda en gözdeler arasında yer alacaksınız. Hatta bunu eve ilk girdiğimizde herkesin dikkatini çekmek için girişe koyacağımız antika bir masanın üzerine demir dövmeli bu heykelleri değişik tasarımları kullanabiliriz. Böylece eve gelenler büyülü bir atmosferin içinde kalacaklar.

Küçük tütün kutuları, porselen kavanozlar, aileden kalma eski çerçeve ve fotoğraflar, dekoratif desenli mumlar, çiçekler salonun süslenmesinde yardımcı olacak dekoratif ürünler arasındadırlar. Değişik renk ve desenli minderleri bir arada kullanarak salonda oturma alanında dekorasyonun havasını değiştirebiliriz.

salon aksesuarları, aksesuar

Yorum Yaz

8 + 2 =