Salon Dekorasyon Fikirleri

salon-dekorasyon-fikirleri (4)

Evinizde ki salondan sıkıldınız mı? Eğer cevabınız evet ise sizlere birbirinden şık ve güzel dekorasyon modelleri sunulmaktadır. Bu dekorasyon modellerinden size ve salonunuza en uygun dekorasyon modelini seçerek salonunuza çok güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Salon dekorasyonunuzu yaparken en başta renk seçimini belirlemelisiniz. Günümüz evlerinde en çok tercih edilen renk beyaz renktir. Saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz salonlarda çok şık bir görünüm oluşturmaktadır. Eğer beyaz renk size hitap etmiyorsa gri de düşünülebilecek bir renktir.

Renk seçimi yapıldıktan sonra salonunuzun büyüklüğüne göre dekorasyonu uygulamaya başlayabilirsiniz. Salonunuzun büyüklüğüne göre salon takımınızı estetik bir görünüm oluşturacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Duvarlarınız da uygulayacağınız ayna ve tablolar ile salonlarınız da ayrı bir tarz yaratabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak salonunuzun aydınlatması da dekorasyonunuzun çok şık ve güzel görünmesi için önemlidir. Kullanacağınız avize modeli salonunuzun şıklığına şıklık katacaktır.

Sizler de birbirinden yaratıcı fikirler ile salonunuzun el verdiği ölçüde çok şık ve güzel dekorasyonlar yapabilir, salonunuzu zarif ve modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

salon-dekorasyon-fikirleri (6)

dekorasyon, salon dekorasyonu, salon dekorasyon fikirleri, dekore, ev dekorasyon, en güzel salon dekorasyonları

Yorum Yaz

+ 33 = 42