Salon Dekorasyonu

Bayanların evleri içinde en önem verdikleri, özenle hazırladıkları ve bütçelerinin üçte ikilik kısmını düşünmeden bu yerin iyi ve kaliteli bir şekilde döşenmesine harcadıkları bir odadır salon. Salon dekorasyonu bir evin vitrini olarak kabul edilir, bu nedenle oldukça itina ile hazırlanır.

Salon dekorasyonun da, kişinin bütçesine göre kaliteli, gösterişli, konforlu mobilya ve objeler seçilerek tasarım gerçekleştirilir ve bu alanın kullanım rahatlığı, günümüz modasına uygun döşenmesi oldukça önemli bir ayrıntıdır.Kişinin zevkine uygun, klasik, modern, klasik ve modern tarzların ortak kullanımı ve asimetrik modeller olarak çeşitlilik gösteren dekorasyon araçlarının yanı sıra, büyük eşyalara bütünlük katacak dekoru tamamlayacak aksesuarların seçimi de önemlidir.

Mum, abajur, şık şamdanlar, avizeler, değişik desen ve renklerde dekor amaçlı kullanılan duvar kâğıtları, tablo ve aynalar salon dekorasyonuna renk ve canlılık katan ayrıntılardandır. Önemli olan bu mobilyalar arasındaki uyumu doğru ve göze hitap edecek şekilde,  mekânda oturduğunuzda ferah ve zevk veren biçimde kombinasyonu tamamlayabilmektir. Bu anlamda birçok dekorasyon dergilerinden de yardım alabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu ResimleriYorum Yaz

16 − = 13