Salon Dekorasyonu

Evinizin en önemli bölümlerinden biridir salonlarınız. Bütün ailenizle en çok zaman geçirdiğiniz bölümdür. Salon dekorasyonu oldukça zevkli bir iş olsa da, bir o kadarda zordur. Çünkü en çok eşya ve aksesuar kullanılması gereken bölümlerdendir. Oturma grubundan tutunda orta sehpa, televizyon ünitesinden tutunda yer halısı, aksesuarlar ve tablolar. En önemli detaylardan biride salon perdeleridir. Hatta aydınlatmalar ve duvar boyası da çok önemli detaylardır.

Salon dekorasyonunda ilk önceliği mutlaka duvar boyasına verin. Çünkü geri kalan tüm eşyaları ona göre seçerek dekorasyonda olabilecek hatayı en aza indirebilirsiniz. Sonra oturma grubu, nasıl bir model istiyorsunuz ona karar vererek diğer eşyaları da onunla kombine yapabilirsiniz.

Salon dekorasyonu her bir parçanın birbiri ile uyumuyla mükemmelleşir. Oturma grubunun ortasına güzel bir sehpa, mobilyalara uyumlu yer halısı dekorasyonunuzu tamamlar. Ayrıca salon perdeniz mobilya ve duvar boyası ile kombine olmalı. En önemli detaylar arasında, kullanacağınız aksesuarlarda yer almaktadır. Salonunuzun dekoruna kombine edilmiş küçük ve şirin aksesuarlarla salonunuz mükemmel bir görünüme kavuşabilir.

Salon Dekorasyonu ResimleriYorum Yaz

43 − = 42