Salon Dekorasyonu

Salonunuzu yenilemek istiyorsunuz ve nasıl bir dekorasyon yapacağınıza karar veremediniz mi? Karar veremedi iseniz, sizlere vereceğimiz fikirler ile salonlarınızı ufak dokunuşlarla yenileye bilirsiniz.

Salonlarımızı geleneklerimiz olarak misafirlerimizi düşünerek dekore ederiz. Bir çok aile misafir harici girmez o odaya halbuki evin en büyük odasıdır ve hiç kullanılmaz. En güzel eşya o odaya alınır en güzel perde o odaya takılır. Ama misafir harici kullanılmaz. Öncelikle sizde misafire göre mi? Yoksa kendi yaşam alanınıza göre mi? Dizayn istiyorsanız ona karar verin. Bence kendinize göre düzenleyin sonuçta hepimiz misafir değil miyiz bu dünyada. Salonlarımızda daha açık renklerde dekore edersek hem daha geniş gösterir hem de daha ferah bir ortam elde etmiş olursunuz. Koyu renkler her zaman kasvetli gösterir odayı hem de geniş görünmesini engeller. Küçük salonlarda duvara konacak aynada odaya derinlik kazandıracaktır.

Son olarak duvar kağıtları ile de salonunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Eşyalarınıza uygun desen ve rengi tercih ederek solonda bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu ResimleriYorum Yaz

+ 35 = 43