Salon Perde Modelleri

 

Salon Perde Modelleri

Evin tasarımını tamamlayıcı noktalardan biri olan perde, özellikle misafirlerimizi ağırladığımız salonumuzun neredeyse güzel gözükmesindeki temel faktördür. Mobilyaların ön planda olup olmaması neredeyse salon perde modelleri ile alakalıdır. Eğer daha ağır ve gösterişli mobilyalar satın aldıysanız bunların daha göze batar hale gelmesi için onlara uygun ama biraz daha sade salon perde modelleri tercih etmelisiniz. Eğer iki ürün de çok ağır ve gösterişli olursa bu kez hem sizin hem de misafirlerinizin gözleri yorulabilir.

Peki, bu kadar önemi yüksek olan salon perdelerin ne gibi modelleri var?

Aslına bakarsak salon perde modelleri bir hayli fazla. Burada önemli olan sizin istekleriniz ve salonunuzun uyumudur. Misal salonunuzun pencereleri seçeceğiniz salon perde modellerini bir hayli fazla etkiliyor. Siz zebra perde modelini mi yoksa stor perde modelini mi seçeceksiniz fark etmez ama kullanacağınız yere iyi odaklanmanız gerekmekte.

Modaya uygun perde alacaksanız da bu yılın modası olan ahşap stor perde modellerini incelemenizde fayda var. Ahşap ürünlerinin yükselişe geçtiği 2013 yılında stor perdelerde de etkisini göstermeye başladı.

salon perde modelleri, perde modelleri, perde fiyatları, ucuz perde modelleri, perde

Yorum Yaz

77 − = 69