Salon Perde Modelleri

perde-modelleri (26)

Tül perdeler her evin olmazsa olmazıdır, özellikle salonlarımızın camlarını süsleyen ve yıkanması her zaman problem olan ev tekstili ürünlerin başında gelir. İşte bugün sizlere tül perdelerden bahsetmek istiyorum.

Evinize tül perde seçerken dikkat etmemiz gereken bir takım önemli noktalar vardır, bunların başında duvar ölçüsü gelir, perdenizi nerden alacaksanız mutlaka asacağınız yerin ölçüsünü perdenizi satın aldığınız firmanın elemanlarının tarafından alınmasını isteyin. Çünkü kendiniz almaya kalktığınızda yapacağınız 1 cm lik bile olsa yanlış ölçüm sizi üzebilir.

Perdeler çok çeşitlidir, ama bunların içinde en çok tutulanı mekanizmalı perdelerdir, perdeler evimizin dekorasyonunda çok önemli tamamlayıcı bir unsurdur. Ve evimizin görünümünü doğru dan etkiler.

Ülkemizde Taç perde başta olmak üzere bir çok perde üretimi ve perakende satışını yapan firma mevcuttur, tabi ki Taç perde yıllardır bozmadan sürdürdüğü kalitesi ile Türkiye de önemli bir marka haline gelmiştir. Bu yazımızda size Taç perdenin 2013 Taç perde modellerini tanıtacağım. Tüm seri için galerimizi gezebilirsiniz…

perde-modelleri (1)

salon perde modelleri, perde, perde modelleri, yatak odası perdesi, ucuz perde, mutfak perde, perde fiyatları, pahalı perde modelleri, perde modelleri izmir

Yorum Yaz

80 − 78 =