Salon Perdeleri

perde-modelleri (8)

Evlerimiz için salon perde seçimimiz çok önemlidir,çünkü misafirlerimizi ağırladığımız bölüm salonlarımızdır,en göz önün de bulunan evimizin bir bölümüdür, bu nedenle de salon perde modellerinde çeşit çok fazladır, tül perde, dantel perde, keten perde,stor perde,zebra perde gibi türleri bulunan perde sektörümüz bize değişik alternatifler sunmaktadır.

Bizlerde evlerimizi süslemekte bu çeşitlerden faydalanabiliriz,seçim yapacağımız tül perdelerimiz salonumuzdaki mobilya ve aksesuarlarımızla uyumlu olmalıdır,mesela klasik döşenmiş bir  mekanda seçeceğimiz spor salon perdesi hiç uyumlu durmayacaktır, desen ağırlığı bulunan salonlarımız için ise düz renk kumaşlardan yapılmış olan perdeler daha bir şık duracaktır.

Seçeceğimiz perdelerde de pencerenin boyutu da önemlidir,küçük pencerelere sade modeller. Penceresi daha büyük ve geniş olanlar için de yere kadar uzanan hafif düz renkli perdeleri seçmemiz daha doğru olacaktır, her evin modeli kendine göre olmakla beraber son zamanlarda kullanım  rahatlığı ve temizlemesi açısından stor ve katlamalı  salon perde modelleri daha tercih edilmektedir.

Ama tercihe göre hiçbir zaman modeli geçmeyen uzun salon perdeleri de  fonlarla birleştirilince salonumuza ayrı bir güzellik katacaktır, salon perdelerimizi kullanacağımız perde aksesuarlarıyla daha da güzel bir görünüm sağlayabiliriz.

perde-modelleri (11)

salon perdeleri, perde modelleri, perde fiyatları, ucuz perde modelleri, salon perde fiyatları, perde, dekoratif perde modelleri

 

Yorum Yaz

1 + 9 =