Salon Perdeleri

Salon Perdeleri

Yeni yılın renk ve desenleri belli oldu. 2013 yılında da, perde ve perde kumaşlarında ki son tasarımlara önce çıkan tek bir renk paletinden ziyade çarpıcı ve renk kombinasyonları ile ağırlığını koyuyor.

Oturma odaları ya da salonunuz da kullanacağınız püsküller, perde fonları ve kanatlarını duvarınızın bir köşesinde sabitleyebilirsiniz. Pastel renk braçolların uçlarında kullanacağınız parlak boncuklarla şıklığını pekiştirirken daha çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Şönilden ketene, örgü kuşaklardan püsküllere kadar pek çok seçenek sunan romantik akımın braçollar, perdeleriniz içi iyi birer dekoratif aksesuar özelliği taşımaktadır.

Eğer salonunuzun veya oturma odanızın sadeliğinden kurtulmak daha şık gösterişli göstermek ufak teferruatlarla bunu yapabiliriniz. Bunun için önce perdelerinizden başlamaya ne dersiniz? Ufak tefek kullanacağınız aksesuarla ile gözlerini kamaşacak. Gözleri alıcı bir etki yaratmak için, perdelerinizi 2013 yılının da en öne çıkaran püskül ve braçol tasarımları ile süsleyin. Mesela bir boncuk detayı ile bile perdeleriniz şıklık kazanacaktır. Unutmayın şıklık ve gösteriş detaylarda gizlidir.

salon perde modelleri, perde modelleri, perde fiyatları, perde modelleri izmir

Yorum Yaz

35 + = 44