Salon Takımları

Salon Takımları

Yaşasın nostalji! Eski bir filmde görüp beğendiğiniz ya da çocukluğunuzda beraber büyüyüp şimdi özlemini duyduğunuz mobilyalar geri döndü. Geçmişe ait mobilyaları, malzemeleri, desenleri günümüze taşıyarak değişik mekanlara ruh katan tasarımlar ile şekil verip 2013 trendlerini yansıtıyor. Üstelik dilerseniz kendi küçük dokunuşlarınız ile şekil vererek kendi kişiliğinizi zevkinize yansıtabilirsiniz.

Yeni ürünlerde, özellikle de koltuk ve oturma gruplarında büyük farklılıklar var. Büyük ebatlı ürünler özelliklede kanepeler biraz daha battal boyutlara taşınarak yeni tasarımlarda göze çarpıyor.

Salon takımına özel bir pufdan oluşan kendine has tarzı, özgün renk seçenekleri ve ürüne özel çizgili tasarım ile yeni bir boyuta taşınmıştır. Yeni trendleri yansıtan ışık ve dinamik görünümü ile ergonomik bir tasarım anlayışı ile de evin en çok kullanılan bölümde keyifli ve şık bir rahatlık sunmaktadır.

Rahatlığı ilke edinen ve bunun üzerine sıcaklık ve davetkarlık ekleyen yeni stillerde tamamıyla hissetmek istiyorsanız, uzun sohbetler geçirmek için koltuk ve kanepelerinizi seçerken rahatlığa ve kullanışlı olmasının yanında kaliteli ve leke tutmayan, kolay temizlenebilen olmasına dikkat edin.

salon takımları, 2013 salon takımları, salon takım fiyatları, ucuz salon takımları

Yorum Yaz

− 1 = 3